Hranatý tým

wood-ornament-879921_1280

Jsme malá rodinná firma. Firmička. U nás se šijí obaly na knihy, záložky do knih, malují obrazy, šijí a vyrábějí drobnůstky pro děti, pro radost, pro vás. Snažíme se, aby naše výrobky byly co nejvíce jedinečné. Osobní. Naší nejsilnější stránkou je láska k naší práci. Je to koníček a svým způsobem životní styl. Zákazníkům se snažíme co nejvíce vyhovět a vždy vymyslíme nějaký způsob, abychom splnili vaše přání a představy.

A kdo tvoří naší malou firmičku? Seznamte se s naším Hranatým týmem:

Lukáš (30) – Hlavní velitel, hlava firmy, boss, hlava pomazaná.

Týna (32)  – Designér, švadlenka,malířka, studnice nápadů

Ela (1) – důvodD proč tvoříme. Pro dětské výrobky pokusný králíček a nejspolehlivější obsluha šlapacího pedálu u šicího stroje.

Godrik (8) – Čtyřnohý důvod k pauze:-)

V případě zájmu  – šijeme především na zakázku. Stačí nás kontaktovat emailem nebo na stránkách facebooku. Nic není nemožné 🙂 Umíme si vyrobit i vlastní nažehlovačky podle vašich přání.

Každého našeho zákazníka bereme jako součást celého projektu. Projekt funguje jako jemný mechanismus v hodinách. Vše musí pasovat a o každé ozubené kolečko musí být řádně postaráno.

Je jedno, zda jste mladá maminka nebo oduševnělý starý pan profesor. Cílem našeho projektu jste všichni. Knihomolové, mamky, taťkové, milovníci spánku…..:-)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Discover more from HRANATÉ šitíčko

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading