Historie Hranatého šitíčka

12140193_457808897736792_8909764228474272149_o

Bylo nebylo…

před necelým rokem (2015) jsme navštívili veletrh pro děti v Praze. Bylo tam tolik nádhery. U jednoho stánku stála paní a nabízela homemade výrobky z vlastní dílny. Spousta krásných doplňků a užitečných věcí pro děti. Koupili jsme tam naší první šňůrku na dudlík. Doma jsem si jí prohlíželi a uznale kývali hlavou nad umem jedné maminky na mateřské. A zrodil se nápad. Vytáhli jsme stařičký šicí stroj a zkusili si šnůrku na dudlík ušít taky. A tím to všechno začalo..

Ukázali jsme veřejnosti svou začátečnickou šikovnost/nešikovnost a poslali do světa naše první „dudlíkátory“. K nim jsme přidali slintáčky pro nejmenší a pár polštářkových mantinelů. Když jsme se ptali, jaký by se líbil název pro naší malou formičku, jedna z našich příznivkyň navrhla „Hranaté šitíčko“. Měl to být jen pracovní název, ale vžil se natolik, že jako podtitulek ho používáme stále:-)

Jako milovníci knih jsme vyrobili první obaly na knihy. A převážně u nich jsme zůstali. Naše fanouškovská základna se pomalu začala rozrůstat a kreativita dostala konečně pořádný  prostor. Z obyčejných obalů jsme začali vymýšlet obaly oboustranné, posouvací, s cingrlátky nebo s nažehlovačkou. A  najednou bylo potřeba zabrat doma více prostoru na práci. A nejen doma, ale i na internetu.

Je to necelý rok a stále nás to baví. Čím dál tím více.

Určitě musíme poděkovat pár skupinkám na facebooku, ve kterých jsme začínali a odkud jsou naši největší příznivci:-)

Maminky pro maminky

Čteme, co nás baví a naplňuje

A čím se řídíme? „Všechno jde, když se CHCE“ 🙂

 

Týna

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Discover more from HRANATÉ šitíčko

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading