Černé lži

Anotace

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama.

Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru.

Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?

Recenze

Nikdy-opravdu nikdy-jsem ještě nečetla erotický thriller. Přistupovala jsem k němu zpočátku velmi opatrně, ale musím uznat, že příběh mně chytil a byl výborný a velmi čtivý.

Jedna žena a dva muži. Nebo to tak nebylo?

Layana se zdá být poživačná, bohatá dědička, která je zvyklá dostat vždy vše, co zrovna chce a po čem zatouží. Trochu jsem jí tedy záviděla, která ženská taky ne! Zamiloval se do ní bohatý počítačový génius Brant, který ji navíc žádá o ruku. Pohádka? Ani zdaleka!

„Ohrozíš všechno co máš, protože chceš všechno, co nemáš…“

Jejím velkým protivníkem je Brantova teta Jilian, která pevně drží v rukou jeho firmu, jeho čas a nejednou i jeho milostný život. A hlavně zná jeho temné tajemství, skrze které má tu moc ho ovládat.

Jenže Layna poznává tajemného a smyslného Leea, díky kterému odhaluje pravdu o Brantovi a musí se rozhodnout, jak s ní naloží.

„Problém je, že ona zná jeho tajemství. To, jehož ochraně jsem věnovala léta, musela kvůli němu postavit železnou mříž, skrze niž teď prosakuje krev, pot a slzy…“

Není to klasický erotický příběh. Jde o promyšlenou síť lží, polopravd a je jen na vás, komu a čemu uvěříte. A konec je rozhodně překvapivý a zcela nečekaný.

 

Kniha:         Černé lži

Autor:         Alessandra Torre

Stran:          288

Nakladatel: Mystery Press

ISBN:           978-80-88096-03-0