Historie Hranatého šitíčka

12140193_457808897736792_8909764228474272149_o

Bylo nebylo…

před necelým rokem (2015) jsme navštívili veletrh pro děti v Praze. Bylo tam tolik nádhery. U jednoho stánku stála paní a nabízela homemade výrobky z vlastní dílny. Spousta krásných doplňků a užitečných věcí pro děti. Koupili jsme tam naší první šňůrku na dudlík. Doma jsem si jí prohlíželi a uznale kývali hlavou nad umem jedné maminky na mateřské. A zrodil se nápad. Vytáhli jsme stařičký šicí stroj a zkusili si šnůrku na dudlík ušít taky. A tím to všechno začalo..

Ukázali jsme veřejnosti svou začátečnickou šikovnost/nešikovnost a poslali do světa naše první „dudlíkátory“. K nim jsme přidali slintáčky pro nejmenší a pár polštářkových mantinelů. Když jsme se ptali, jaký by se líbil název pro naší malou formičku, jedna z našich příznivkyň navrhla „Hranaté šitíčko“. Měl to být jen pracovní název, ale vžil se natolik, že jako podtitulek ho používáme stále:-)

Jako milovníci knih jsme vyrobili první obaly na knihy. A převážně u nich jsme zůstali. Naše fanouškovská základna se pomalu začala rozrůstat a kreativita dostala konečně pořádný  prostor. Z obyčejných obalů jsme začali vymýšlet obaly oboustranné, posouvací, s cingrlátky nebo s nažehlovačkou. A  najednou bylo potřeba zabrat doma více prostoru na práci. A nejen doma, ale i na internetu.

Je to necelý rok a stále nás to baví. Čím dál tím více.

Určitě musíme poděkovat pár skupinkám na facebooku, ve kterých jsme začínali a odkud jsou naši největší příznivci:-)

Maminky pro maminky

Čteme, co nás baví a naplňuje

A čím se řídíme? „Všechno jde, když se CHCE“ 🙂

 

Týna

Jeden komentář

  • Nail stickers

    Hi there are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get
    started and create my own. Do you need any coding expertise to make your own blog?
    Any help would be really appreciated!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *