crab-622964

A to je jako co? No, to je prostě krabox. Krabice, box, balík, překvapení či koupení zajíce v pytli. Nebo kraba v pytli, nebo vlastně čehokoli, co by se dalo strčit do pytle. Nebo krabice.

V naší oblíbené skupince na fejsbůku, kde si pěkně sdělujeme, co čteme a naplňuje nás to , neustále útočí příspěvky jako „rozbalovačka“ či „Unboxing“. (Ale jo, hranaté šitíčko už mělo taky jeden unboxing v medvědí oáze🙂 a já jich prostě chci víc. Ale ne jako unboxing..to je málo hranaté). Prostě se všude otevírají krabice, trhají balící papíry, řeže izolepa a rozhazuje výplňový materiál balíků po hrstech. Na našem webu prostě žádný unboxing nebude. To bylo první co mě napadlo. Pak jsem si ale říkala, že by mohlo u nás být něco jako InBoxing. No, nakonec jsem nápad nechávala trochu uležet. Až…

..až jsem náš web nasměrovala mezi blogery, teprve jsem zjistila, co to je balíková smršť. To už nebyl jen unboxing. Ale secret unboxing. Kosmetické balíčky suprprájs, knihobit, jiný prájs, jiný bit a jídlo balíček s překvápkem. Já opravdu netušila, že něco takového je. A že lidi touží zažít ten pocit „překvapenííí“, kdy jim z krabice vyskočí sličná slečna s nápisem hapy brzdaj tů jů a nebo jim sympoš poslíček donese kytku od neznámého ctitele do práce a ještě u toho zajódluje vyznání lásky:-) (Holky, tak to bych chtěla taky:-)). Jako opravdu jsem byla jak Alenka v říši divů a divím se ještě teď. Ale zpět k uleželému nápadu.

Takže jsem v hlavě měla Inboxing. Ale přece nebudu fotit, jak někomu balím zakázkový obal na knihu s obrázkem nahé Angeliny Jolie nebo obal na telefon ve tvaru penisu. To by se opravdu nehodilo. Tak jsem si udělala další kafe, a ještě jedno, a ještě jedno..a čtvrté kafe, páté kafe, šesté prase, kráva..strýček Donald farmu měl, hééééj makarena..zasekla jsem se na nápadu posílání lidí v krabicích. Suprprájs boxík prostě nutně potřebuju mít!

No a v té kofeinové smršti se svět zpomalil a ve světle na konci tunelu se objevil KRABOX. (Hustý co?)

A jak to u nás funguje? Úplně jednoduše. Krabox má tři různé balíčky. Malý, velký a ještě větší.

Krabíček je malý roztomilý balíček, který se sčuchnul s krabičkou. V něm můžete očekávat třeba nějaký obal se záložkou, nebo dva obaly nebo prostě něco knihovitého, co krabíček unese.

Krabík je odrzlejší balík, co potkal krabici a teď společně těch obalů a knižních věciček přinesou více. Třeba:-)

No a Krab – ten je nejlepší a nejvíc hustokrutopřísný borec!! (Už máte doma třeba čtecí polštář??)

Takže, máte vybráno zvířátko a co dál? Objednáte si a do poznámek nám napíšete, co máte a nemáte rádi, co se vám líbí a nelíbí ect.. A čím víc toho na sebe prozradíte, tím větší máte jistotu, že vám pošta doručí milé překvápko, které vám prostě sedne jak poklice na hrnec:-) A víte co je ještě super? Že to můžete nechat někomu poslat jako fakt dárek s překvapením!:-) Obsah balíčku začínáme tvořit ihned po připsání částky na náš účet a do 14-ti dnů balíček odesíláme. (Hlavně záleží na počtu objednávek, šicí síla má jen dvě ruce. V případě, že už předem budeme vědět, že termín nejsme schopni dodržet, obratem píšeme zpět. Ve většině případů věřím, že balíček dorazí mnohem dříve:-))

Tak co myslíte? Začne nová éra Kraboxingu? Budou na netu kolovat Unboxing s hranatým Kraboxem? 🙂

 

Krabox – Krabíček

Krabox – Krabík

Krabox – KRAB