12140193_457808897736792_8909764228474272149_o

Jsme malá rodinná firma. Firmička. U nás se šijí obaly na knihy, záložky do knih, malují obrazy, šijí a vyrábějí drobnůstky pro děti, pro radost, pro vás. Snažíme se, aby naše výrobky byly co nejvíce jedinečné. Osobní. Naší nejsilnější stránkou je láska k naší práci. Je to koníček a svým způsobem životní styl. Zákazníkům se snažíme co nejvíce vyhovět a vždy vymyslíme nějaký způsob, abychom splnili vaše přání a představy.

A kdo tvoří naší malou firmičku? Seznamte se s naším Hranatým týmem:

Lukáš (35) – Hlavní velitel, hlava firmy, boss, hlava pomazaná.

Týna (36)  – Designér, švadlenka,malířka, studnice nápadů

Ela (5) a Šárka (1) – Důvod proč tvoříme. Pro dětské výrobky pokusný králíček a nejspolehlivější obsluha šlapacího pedálu u šicího stroje.

V případě zájmu  – šijeme především na zakázku. Stačí nás kontaktovat emailem nebo na stránkách facebooku. Nic není nemožné 🙂 Umíme si vyrobit i vlastní nažehlovačky podle vašich přání.

Hranaté šitíčko na facebooku

Každého našeho zákazníka bereme jako součást celého projektu. Projekt funguje jako jemný mechanismus v hodinách. Vše musí pasovat a o každé ozubené kolečko musí být řádně postaráno.Je jedno, zda jste mladá maminka nebo oduševnělý starý pan profesor. Cílem našeho projektu jste všichni. Knihomolové, mamky, taťkové, milovníci spánku…..:-)